خرید خانه در قبرس

1 از
قبلی بعدی

جزئیات محصول

  • شناسه آگهی: 29320

  • اضافه: 2021/10/25

  • نام شرکت: ناب هاوس

  • موقعیت مکانی: ترکیه

  • استان: West Azarbaijan

  • شهر: Urmia

  • شماره تماس: 09143458121

  • بازدید: 41

  • وبسایت: خرید خانه در قبرس

توضیحات

خرید خانه در قبرس
قبرس شمالی تحت تسلط ترک ها در شمال جزیره قبرس قرار دارد. قبرس در سال 1960 استقلال یافت و حکومت مستقل قبرس را بر اساس مشارکت ترک ها و یونانی ها شکل داد. قبرس شمالی یک جزیره تاریخی است که با گنجینه های تاریخی و باستانی بسیار زیادی شکل گرفته است. این جزیره در حالی که عطر و بوی مدیترانه در آن موج می زند خود را به بهشتی تبدیل کرده است که با بناهای تاریخی باشکوه فرصتی عالی را برای تفریح مسافرین و گردشگران ایجاد کرده است. در اینجا با میراث فرهنگی و گنجینه های باشکوه قبرس شمالی آشنا شوید.
همانطور که گفته شد کشور قبرس شمالی تحت تسلط ترک ها در شمال جزیره قبرس می باشد. قبرس دارای تمدنی باشکوه با بناهای تاریخی می باشد. این جزیره سومین جزیره بزرگ مدیترانه است که در شرق دریای مدیترانه قرار دارد. پادشاهان بسیار زیادی در این منطقه حکمرانی کرده اند و نشان دهنده شکوه و عظمت دوره رومی بوده اند. قبرس شمالی در طی سال ها و قرن ها نشانه هایی از تاریخ و فرهنگ را مناطق مختلف خود قرار داده است که تمامی آنها به چیزی بیش از ده هزار سال قبل برمی گردد. قبرس از لحاظ جغرافیایی در قاره آسیا قرار دارد و از لحاظ سیاسی یکی از کشورهای اروپایی می باشد که عضو اتحادیه اروپا است. بیشتر مردم قبرس شمالی مسلمان هستند و می توان شماری از افراد مسیحیان ارتدوکس و پیروان کلیسای مارونی را مشاهده کرد.
تاریخچه قبرس
۷۰۸ سال قبل از میلاد مسیح، قبرس را آشوریان اداره و حکومت می کردند. قبل از حمله مصریان ۵۸ سال قبل از میلاد نیز، روم باستان این کشور را تسخیر کرد. هنگامی که روم در حال تقسیم امپراطوری شرق و غرب بود، قبرس تبدیل به قسمتی از امپراطوری بیزانتین (وابسته به روم شرقی) شد. سپس ریچارد لیون هارت، جزیره را تسخیر کرد و پس از مدتی اداره حکومت جزیره به عهده لوسیگنال واگذار شد. سال ۱۵۷۰، سال فتح قبرس توسط عثمانی بود و آنان کشور را تا سال ۱۸۷۸ اداره کردند، تا زمانی که قبرس را به بریتانیا اجاره دادند و در نهایت در سال ۱۹۶۰، قبرس آزادی خود را از بریتانیا گرفت.
سال ۱۹۷۴، سال کودتای نهایی بود. کودتایی که کشور یونان آغاز کننده آن بود و بالاخره ترکیه با مداخله خود، در این بین باعث شد، قسمت شمالی قبرس را از آن خود کند. درپی این تغییرات، بریتانیایی ها اسکله و بندرگاهی ساختند. در این دوره شهر تبدیل به استراحتگاهی برای عموم مردم شد.
مزایای خرید خانه در قبرس
• شما با دریافت پاسپورت قبرس یک شهروند اروپایی محسوب می شوید، و حق کار ، تحصیل و سرمایه گذاری در اروپا همانند یک شهروند اروپایی از حقوق اولیه شماست که به شما بعد از دریافت این پاسپورت تعلق می گیرد.
• همچنین شما می توانید در هر جای اروپا که مایل هستید نیز ساکن شوید
• همچین قادر خواهید بود تا با داشتن این پاسپورت به ۱۶۵ کشور دنیا سفر کنید.
• خبر خوب این است که شما می توانید این پاسپورت را برای پدر و مادر خود نیز دریافت نمایید، که این مهم با اضافه کردن مبلغ ۵۰۰۰۰۰ یورو به مبالغ سرمایه گذاری خود انجام می پذیرد.
• یکی دیگر از مزایای خرید خانه در قبرس شمالی این است که شما برای دریافت پاسپورت این کشور نیازی به دانستن زبان این کشور را نیز ندارید.
بهترین زمان سفر به قبرس
جزیره قبرس دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد که دارای تابستان های خشک و زمستان های معتدل است. در کشور قبرس شمالی در فصل تابستان با آب و هوای گرم رو برو خواهید شد و آسمان صاف و بدون ابر است. اما سواحل قبرس بسیار لذت بخش و فرصتی عالی برای بازدید مسافرین قبرس شمالی از سواحل مدیترانه ای می باشد. در فصل زمستان قبرس آب و هوایی معتدل دارد و با بارش باران و برف رو برو است. قبرس دارای بهترین آب و هوا است و دارای آب و هوای سالمی دارد. بهترین زمان سفر به قبرس شمالی در فصل بهار و پاییز می باشد که آب و هوای خنک و ملایمی دارد. در صورتی که بخواهید زیبایی های آن را در تابستان ببینید، کلاه آفتاب گیر و کرم ضد آفتاب به همراه داشته باشید تا گرمای آن شما را غافلگیر نکند.

Tags :

پیشنهادات

آمار پیشنهادات : 0  پیشنهاد برای این آگهی ارسال شده

پیشنهاد خود را ثبت کنید

فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند پیشنهادات خود را ارسال کنند. *

قیمت آگهی

classiera loader

نظرات

نظر خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *

نظر شما با موفقیت ثبت گردید! بابت نظرتان متشکریم. پس از برسی و پذیرفته شدن نظر، کاربران قادر به مشاهده آن هستند.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly