irexporters.com hakkında
irexporters.com hakkında
 
www.irexporters.com web sitesi 2008 yılında kurulan Orta Doğu Mani Fen Şirketi’ne ait olup, ihracatçı ve ithalatçı ülkelerin her ikisi için de ilk ve en büyük Farsça ve İngilizce dillerinde olan bir elektronik piyasa olarak sayılmaktadır. Bu site sunduğu benzersiz ve kendine has hizmetleri, sahip olduğu güçlü arama motoru, marka promosyon ve reklam araçlarıyla birlikte; tüccarların, dünya genelinde 240’ı aşkın ülke ve bölgede bulunan uluslararası ve yerel düzeyde hizmet sunan şirketler, toptancılar, müşteriler, ithalatçı ve ihracatçılar, üreticiler, tedarikçi ve dağıtıcılarla iletişimini çok hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlamaktadır.
 
irexporters.com web sitesi, sizin dünya genelinde ürününüze ait en son siparişleri yıl boyunca 7 gün  24 saat şeklinde alıp, satış tekliflerinizi gönderip, ayrıca markanız ve ürününüzün tanıtım ve reklamının yanında şirketinizin satış artışını görebilmeniz için tasarlanmıştır.
 
irexporters.com portalı, aylık olarak İran’dan ve İran’ın dışından binlerce ziyaretçisi bulunmaktadır. Bu da bu sitenin İran ve dünyanın diğer noktalarında bulunan 140 milyonu aşkın Fars Dili’ne sahip kullanıcısına olağanüstü bir sunum sergileyip, aracısız ve kolay erişilebilir ticaret imkanı sağlayarak, en iyi ulusrararası Farsça sitesi olma iddiasının büyük kanıtıdır.
 
irexporters.com ihracatçılar ve ithalatçılar için online ticarette en yüksek memnuniyet düzeyi, emniyet ve güvenliği sağlayan ulusrararası B2B web sitelerin standartlarına göre tasarlanmış ilk İranlı B2B piyasası olmaktadır. En güncel ve eksiksiz kural ve site kullanım koşullarının  yazılması, gizlilik politikası, yasal olmayan ürünlerin sunulmasının yasak olması ve site kullanım  kılavuzunun yanı sıra 19,000’i aşkın kayıtlı İranlı firmadan oluşan ve Farsça ve İngilizce dillerinde olan ilk helal şirketler rehberini bu sitenin sahip olduğu imkanlar arasında sayabiliriz.
ADVERTISEMENT