درباره ما

www.irexporters.com اولین وب سايت تجارت آنلاين ايرانى(B2B )، متعلق به شرکت مانی فن خاورمیانه می باشد که در سال ۱۳۸۷ و تحت  شماره ۳۲۴۳۸۵ در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ثبت گردیده است و به عنوان بزرگترین بازار الکترونیک دو زبانه فارسی و انگلیسی برای هر دو کشور صادرکننده و وارد کننده محسوب می شود. این سایت، تجار را با خدمات دهندگان، عمده فروشان، خریداران، وارد کنندگان و صادرکنندگان، تولیدکنندگان و پخش کنندگان بین المللی و محلی در بیش از 240 کشور و منطقه در دنیا به سرعت و مقرون به صرفه بر اساس خدمات منحصر بفردش،موتور جستجوی قدرتمند و ابزارهای ترویج و تبلیغ محصول و برند مرتبط می کند.
Irexporters  طوری طراحی شده است که شما بتوانید آخرین درخواست های خرید را از سراسر دنیا به صورت 24 ساعت در 7 روز هفته و در تمام طول سال بگیرید و پیشنهادات فروش خود را ارسال کنید و در کنار تبلیغ برند و محصولتان افزایش فروش شرکت خود را شاهد باشید.
پرتال Irexporters.com سایت فارسی زبان بین المللی است که به بیش از 140 میلیون کاربر فارسی زبان در ایران و سایر نقاط دنیا نمایشی فوق العاده ارایه کرده و امکان تجارت بدون واسطه و با دسترسی آسان را فراهم می آورد.
Irexporters اولین بازار B2B ایرانی است که بر اساس استاندارد وب سایت های B2B بین المللی طراحی شده تا بیشترین میزان رضایت، امنیت و ایمنی تجارت آن لاین را برای صادرکنندگان و وارد کنندگان فراهم کند. از جمله این امکانات می توان به درج کاملترین قوانین و شرایط استفاده از سایت، حریم خصوصی، ممنوعیت درج محصولات غیرقانونی  در کنار اولین دایرکتوری دو زبانه فارسی و انگلیسی شرکت های ایرانی با بیش از 19000 رکورد اشاره کرد.
 
ADVERTISEMENT